Neviditeľné strojčeky

Linguálny aparát InkognitoNeviditeľné strojčeky predstavujů najnovšie typy aparátov, ktoré umožňujú dosiahnuť krásny úsmev aj pre tých pacientov, ktorí z rozličných dôvodov odmietajú nasadenie viditeľných fixných aparátov.

Priesvitné dlahy InvisalignZa použitia najnovších technológií a špecializovaného softwaru sa vyhotoví aparát presne podľa individuálnych potrieb každého pacienta. V prípade ľahších odchyliek je možné použiť systém Invisalign, ktorý predstavuje sadu  /30-50 / priesvitných dláh .Každú dlahu pacient nosí 2 týždne .

Ďalším typom neviditeľnej liečby je systém Incognito, ktorý sa pripevňuje na vnútornú plochu zubov.Zámky a všetky drôty sa vyrábajú individuálne pre každého pacienta v Nemecku, presne podľa povrchu zubov a plánovaných posunov. Tento typ strojčeka nosí aj známa slovenská modelka Andrea Verešová.

Je to finančne náročnejšia liečba, cena za materiál je od 2000 Eur. Naša  ambulancia čeľustnej ortopédie je ako jedna z mála ambulancií na Slovensku držiteľom licencie pre  liečbu systémom Incognito aj Invisalign.

Neviditeľné strojčeky